fbpx

Tellitavad tooted

Tellimuste korv on tühi. Ühtegi toodet ei ole hetkel tellimusse lisatud.

Vormista tellimus

Selline on

Meie lugu

30 aastat kogemusi 

Tallinna Optika eesmärgiks on pakkuda kõikidele klientidele kõrgetasemelist individuaalset teenindust, tagades sellega parima lahenduse ka kliendi kõige pisematele soovidele ja muredele. Meie silmaarstid ja optometristid on suurima kogemustepagasiga Eestis. Pikaajalised koostöösidemed maailma juhtivate prillitootjatega ning iga-aastane osalemine rahvusvahelisel optikamessil Pariisis võimaldab pakkuda alati nii uudistooteid, aga ka klassikalisi prilliraame ja päikeseprille. Teeme koostööd maailma tuntuimate prilli-, klaasi- ja läätsetootjatega nagu Hoya, Zeiss, Acuvue, Safilo, Luxottica, Ciba Vision, de Rigo jpt. Kaubavalikust leiab endale alati sobiva toote ka väga nõudlik ja hinnatundlik klient.

Tallinna Optika motoks on individuaalne lähenemine igale kliendile. Tallinna Optika loodi 1990. aastal esimese Eesti erakapitalil põhineva optikafirmana ning on tänaseks kasvanud 6 kauplusega prillipoeketiks üle Eesti. Nagu ei ole olemas kahte ühesugust sõrmejälge, ei ole olemas ka kahte identset silma. Seetõttu on kaasaegse aparatuuri kasutamine prilliklaaside valimisel sammuks prillimaailma järgmisesse arenguetappi. Tallinna Optika on oma 30 tegevusaasta jooksul järjepidevalt arenenud, investeerides pidevalt tehnilisse ja diagnostilisse aparatuuri, et tagada kõrgetasemeline ja  kompleksne teenindus. Alates 2017. aasta algusest kuulub Tallinna Optika Soome optikakaupluste keti Silmäasema koosseisu.

Olete alati meie optikakauplustes oodatud külaline!

Kuidas saada Tallinna Optika püsikliendiks?

Tallinna Optika kliendikaardiga võidad alati! Sinu ID-kaart on ka Tallinna Optika kliendikaart. Tule meile poodi, registreeri oma ID-kaart ja ongi valmis. Tallinna Optika kliendikaart  annab kõikidele normaalhinnaga kaupadele koheselt –15% soodustuse. Kutsume ka kõiki oma pikaaegseid kliente liituma meie uue ID-kaardi põhise süsteemiga. Kliendikaardi soodustus ei kehti teenustele nagu nägemise kontroll ja prillide valmistamine. Juhul, kui kliendil on õigus mitmele erinevale soodustusele, soodusprotsente kokku ei liideta, vaid kehtima jääb suurim võimalik soodustus. Kliendikaardi kasutamise õigus on ainult kaardi omanikul. Tule ja registreeri endale lähimas poes.