fbpx

Tellitavad tooted

Tellimuste korv on tühi. Ühtegi toodet ei ole hetkel tellimusse lisatud.

Vormista tellimus

Tootegrupp

Kontaktläätsed

1-päevased kontaktläätsed

Ühepäevased läätsed on kõige populaarsemad ja nad on mõeldud vaid ühekordseks kasutamiseks. Kasutamise põhimõte on väga lihtne: peale kasutamist visatakse läätsed minema, seega pole vaja hooldusvedelikku ega konteinerit. Ühepäevased läätsed on kõige mugavamad  ja tervislikumad. Ideaalne variant neile, kes kasutavad läätsi sporti tehes või erandjuhtudel.

1-kuulised kontaktläätsed

1 kuulised kontaktläätsed on mõeldud kasutamiseks maksimaalselt 30 päeva jooksul peale pakendi avamist. Enamus läätsi on mõeldud päevaseks kasutamiseks, need tuleb õhtuti silmast ära võtta ja puhastada. On olemas  uuemad silikoonhüdrogeelläätsed, millega on võimalik magada ka öösel. Konsulteeri alati optometristi või silmaarstiga sulle sobiva läätsetüübi ja kandmisreziimi suhtes.

Toorilised

Toorilised kontaktläätsed korrigeerivad astigmatismi ja neid kasutakse kui retsepti silindriline komponent on üle 1 dioptri. Valikus on nii ühepäevased kui 1 –kuulised läätsed.

Multifokaalsed

Multifokaalsed läätsed on mõeldud presbüoopia korrigeerimiseks, ehk eaga kaasneva nägemisprobleemi lahenduseks. Presbüoopia puhul on kaugele, keskdistantsile ja lähedale vajalik erinev optiline tugevus. Multifokaalsetel läätsedel on mitu optilist tsooni ja puudub vajadus kanda lugemisprille. Valikus on nii ühepäevased kui 1-kuulised läätsed.

Värvilised

Värvilsed läätsed võimaldavd toonida loomulikku silmavärvi või seda täiesti muuta. Lõplik värv sõltub ikkagi oma silmavärvist. Võimalik tellida nii pupilliavaga kui ka ilma avata. Novalens pakub 1-kuulisi kui ka pikemaajalisi kontaktläätsi 18 eri toonis.