fbpx

Tellitavad tooted

Tellimuste korv on tühi. Ühtegi toodet ei ole hetkel tellimusse lisatud.

Vormista tellimus

Loe kasulikke

Artikleid

“Kuiva silma” sündroom

Pidev silmapinna kuivus vähendab silma kaitsefunktsiooni, seetõttu esineb sagedamini silmapõletikke ja nägemine võib olla häiritud. Kuivad silmad on väga laialt levinud vaevus. Pisaravedeliku tootmine võib mõnikord olla häiritud või vedeliku kvaliteet kehv. Kõige halvemal juhul võib silmade kuivus põhjustada nägemise nõrgenemist. Kuivade silmade hooaeg on koos kütteperioodist tingitud kuiva siseõhu ning külma ja tuulise ilmaga taas alanud. Kuivust lisavad ka mitmed haigused ja ravimid ning eriti arvutiekraanide ees töötamine ja silmade sellega seonduv liiga vähene pilgutamine.

Kuivade silmadega kaasneb hulgaliselt sümptomeid. Silmad võivad toota kuivuse tõttu liigset niiskust, kui pisaravedeliku kvaliteet on kehv. Hommikuti võib silmades olla hõõrumistunne ja halvimal juhul võib pelgalt silmade avamine olla valulik. Silmade punetus, kipitamine ja punetamine ning tunne, nagu seal oleks puru, on kuivade silmade süptomid. Ühtlasi on üks levinumaid sümptomeid nägemisteravuse kõikumine. Hommikul ja päeva ajal on nägemisteravus hea, kuid õhtuks silmad on väsinud ja nägemine tundub hägune, seda näiteks televiisorit vaadates. Niisugusel juhul on silma pinna limaskest päeva jooksul kuivanud ja selle niisutus ei ole olnud piisav. Sage silmade pilgutamine on samuti märk kuivusest.

Kuivade silmade korral aitab sind Kuiva Silma Omega. See on toidulisand, mis sisaldab orgaanilist astelpajuõli, mustikaekstrakti ja B2-vitamiini. Astelpajuõli ja B2-vitamiin edendavad silmade ja limaskestade toimimist, astelpajuõli sisaldab haruldast palmitoleiinhapet (oomega-7 rasvhape), ohtralt C-, A- ja E-vitamiine ning K- ja mitmete B-vitamiinide teisendeid, seitset erinevat flavonoidi, foolhapet ja 20 eri liiki mineraalainet ja mikroelementi. Palju uuritud mustikaekstrakti antotsüaani kogus on tootes stabiliseeritud.

Soovituslik päevane annus:

Kuiva Silma Omega’t tuleks esimene kuu kasutada 4 kapslit päevas. Sümptomite leevenedes võib üle minna säilitusannusele ehk 2 kapslile päevas.

Märgitud ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega terveid eluviise. Toodet tuleb hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata vere vähenenud hüübimisvõimega või verd vedeldavaid ravimeid tarbivatele inimestele. Oomega toodete kasutamine tuleks lõpetada umbes kuu enne operatsioone. Mitmeid ravimeid tarvitavatel inimestel tuleks enne Kuiva Silma Omega preparaadi kasutama hakkamist konsulteerida oma arstiga. Toode on mõeldud tervetele täiskasvanutele.