fbpx

Tellitavad tooted

Tellimuste korv on tühi. Ühtegi toodet ei ole hetkel tellimusse lisatud.

Vormista tellimus

Loe kasulikke

Artikleid

Lähitööprillid

Seoses erinevate digiseadmete suurenenud kasutusega on lähitöö hulk ja olulisus muutunud. Samaaegselt on järjest suuremate ja laiemate ekraanide kasutusele võtmisega muutunud lähitöö tegemine parajaks väljakutseks.

Lähitööprillid lugemiseks ja arvutiga töötamiseks

Lähitööprilliläätsesid on võimalik valmistada individuaalsete mõõtmiste järgi, kus rõhuasetus on lugemisel, arvutiga töötamisel, loengu pidamisel koosolekutel või klienditeenindusel. Tallinna Optikast leiate endale sobivad lähitööprillid kas ühevaatelistena, süvateravatena või kontoriprillidena. Süvateravad ja kontoriprillid toetavad hästi ka tööergonoomikat, kuna prilliläätsi on võimalik individuaalselt kohandada Teie töötingimusi, töökaugusi ja nägemisteravusi arvestades.

Esmaklassilised lähitööprilliläätsed

WorkStyle+ prilliläätsed on optimeeritud tänapäeva töökeskkonda, kus on samaaegselt kasutusel mitmesugused seadmed. WorkStyle+ kohandatakse iga kliendi jaoks individuaalselt, võttes arvesse töö- ja kasutustingimusi. Optimaalne nägemisala laius vajalikule kaugusele saavutatakse kolme erineva läätsedisainiga. Prilliläätsede disainimisel arvestatakse mõlema silma refaraktsioonivigu (prillitugevusi), mis vähendavad silmade tugevuste erinevustest tingitud vaevusi nagu peavalu ja silmade väsimus. Lisaks on prilliläätsed kerged ja õhukesed, sobides seega igasse prilliraami.

Space –  Prilliläätse disain on välja töötatud selliselt, et nad toimivad lähitööd tehes ja nõupidamisruumides tavalistest progresseeruvatest prilliläätsedest paremini. Lisaks on nende prilliläätsedega võimalik liikuda siseruumides.

Screen – Prilliläätse disain on optimaalne arvutiga töötamiseks. Parim nägemisala laius on umbes käeulatuse kaugusel, mistõttu on tagatud hea nägemisergonoomika. Prilliläätsedega näeb selgelt ja teravalt umbes kahe meetri kaugusele.

Close –  Prilliläätse disain on välja töötatud eriti täpse lähitöö vajaduse toetamiseks. Pearõhk on lugemisalal. Prilliläätsedega näeb selgelt ja teravalt umbes meetri kaugusele.

PINNAKATE

Hi-Vision Longlife pinnakate: peegeldusvastane kaitse, kriimustuskindel, hülgab mustuse ja tolmu, antistaatililne, 100% UV kaitse, kergesti puhastatav.

LISAVÕIMALUSED

Lisaõhendused 1,67  1,74, sinise valguse neutraliseerimine BlueControl

 • illustration

  Väga head prilliläätsed kontoris töötamiseks ja ka golfi mängimiseks.

  Tact kontoriprogresseeruvaid prilliläätsi on võimalik mugandada erinevaid kasutusvajadusi  arvesse võttes erinevatesse tingimustesse. Prilliläätsed on optimeeritud klienditeenindust ja arvutiga töötamise vajadust arvestades, kuid neid on võimalik erinevate mõõtmiste ja tugevuste muutmise teel ka kohandada näiteks golfi mängimiseks.

                                                             PINNAKATE

  Hi-Vision Longlife pinnakate: peegeldusvastane kaitse, kriimustuskindel, hülgab mustuse ja tolmu, antistaatililne, 100% UV kaitse, kergesti puhastatav.

                                                            LISAVÕIMALUSED

  Lisaõhendused 1,6, sinise valguse neutraliseerimine BlueControl

 • illustration

  Lähitöö prilliläätsed arvutiga töötamiseks

  Lecture on süvaterav prillilääts, mis on eriti efektiivne lähitööd tehes, kui kasutusel on maksimaalselt üks kuvariekraan. Prillitugevustest olenedes optimeeritakse prilliläätsed poolest meetrist (käeulatusest) kaugemale.

  PINNAKATTED

  Kaks valikuvarianti:

  1.Hi-Vision Aqua pinnakate on peegeldusvastane kaitse, kõvapinnaga, vett hülgava pinnaga ja 100% UV kaitsega

  2. Hi-Vision Longlife pinnakate on peegeldusvastase kaitsega, kriimustuskindel, hülgab mustuse ja tolmu, on antistaatililne, 100% UV kaitsega ja kergesti puhastatav.

                                                            LISAVÕIMALUSED

  Lisaõhendused 1,6 

 • illustration

  Laiema vaateväljaga lugemisprilliläätsed.

  Addpower on süvaterav prillilääts, millega on võimalik näha kaugemale, kui tavalise lugemisprilliga. Sobib eriti hästi palju lugevale või käsitööd tegevale inimesele.

  PINNAKATE

  Kõvapind